ឯកឧត្តម ជា ជា វ៉ាន់ដេត វ៉ាន់ដេត រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងប្រៃសណីយ៍ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងប្រៃសណីយ៍ និងទូរគមនាគមន៍ និងទូរគមនាគមន៍ បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារជាមួយ បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម លោកជំទាវ និងពិភាក្សាការងារជាមួយ Vladanka លោកជំទាវ Vladanka Andreeva Andreeva អ្នកសម្របសម្រួលអង្គការសហប្រជាជាតិប្រចាំកម្ពុជា អ្នកសម្របសម្រួលអង្គការសហប្រជាជាតិប្រចាំកម្ពុជា ដែលទើបតែងតាំងថ្មី ដែលទើបតែងតាំងថ្មី នៅទីស្តីការក្រសួង នៅទីស្តីការក្រសួង កាលពីរសៀលថ្ងៃអង្គារ។
យោងតាមក្រសួងប្រៃសណីយ៍ កាលពីរសៀលថ្ងៃអង្គារ។
យោងតាមក្រសួងប្រៃសណីយ៍ និងទូរគមនាគមន៍ និងទូរគមនាគមន៍ ក្នុងជំនួបនោះ ក្នុងជំនួបនោះ ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី បានសម្តែងការស្វាគមន៍យ៉ាងកក់ក្តៅចំពោះអ្នកសម្របសម្រួលថ្មីរបស់អង្គការសហប្រជាជាតិ និងបានជូនពរឱ្យលោកស្រីទទួលបានជោគជ័យក្នុងការបំពេញបេសកកម្មផ្លូវការនៅកម្ពុជា។ បានសម្តែងការស្វាគមន៍យ៉ាងកក់ក្តៅចំពោះអ្នកសម្របសម្រួលថ្មីរបស់អង្គការសហប្រជាជាតិ និងបានជូនពរឱ្យលោកស្រីទទួលបានជោគជ័យក្នុងការបំពេញបេសកកម្មផ្លូវការនៅកម្ពុជា។ ក្នុងឱកាសនេះ ឯកឧត្តម ក្នុងឱកាសនេះ ឯកឧត្តម ជា ជា វ៉ាន់ដេត វ៉ាន់ដេត បានជម្រាបជូន បានជម្រាបជូន លោកជំទាវ Vladanka លោកជំទាវ Andreeva Vladanka អំពីវឌ្ឍនភាពនៃប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ី Andreeva និងថ្នាលឌីជីថលរបស់រដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អំពីវឌ្ឍនភាពនៃប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ី រួមទាំង និងថ្នាលឌីជីថលរបស់រដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា VERIFY.GOV.KH រួមទាំង VERIFY.GOV.KH ដែលជាថ្នាលរបស់រដ្ឋាភិបាលសម្រាប់ផ្ទៀងផ្ទាត់ឯកសារ ដែលជាថ្នាលរបស់រដ្ឋាភិបាលសម្រាប់ផ្ទៀងផ្ទាត់ឯកសារ DG SuperApp DG និងគំនិតផ្តួចផ្តើមឌីជីថលពាក់ព័ន្ធផ្សេងទៀត។
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រីបានកត់សម្គាល់បន្ថែមទៀតថា SuperApp និងគំនិតផ្តួចផ្តើមឌីជីថលពាក់ព័ន្ធផ្សេងទៀត។
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រីបានកត់សម្គាល់បន្ថែមទៀតថា VERIFY VERIFY ត្រូវបានទទួលស្គាល់ជាផ្លូវការថាជាថ្នាលឌីជីថលសាធារណៈសកល ត្រូវបានទទួលស្គាល់ជាផ្លូវការថាជាថ្នាលឌីជីថលសាធារណៈសកល និងទទួលបានការចាប់អារម្មណ៍ពីដៃគូក្នុងតំបន់ និងអន្តរជាតិមួយចំនួន និងទទួលបានការចាប់អារម្មណ៍ពីដៃគូក្នុងតំបន់ រួមមានប្រទេសហ្វីលីពីន និងអន្តរជាតិមួយចំនួន ឡាវ រួមមានប្រទេសហ្វីលីពីន ទីម័រខាងកើត ឡាវ បង់ក្លាដែស ទីម័រខាងកើត និងហ្សកហ្ស៊ី។
ជាការឆ្លើយតប បង់ក្លាដែស លោកជំទាវ និងហ្សកហ្ស៊ី។
ជាការឆ្លើយតប Vladanka លោកជំទាវ Vladanka Andreeva បានកោតសរសើរចំពោះសមិទ្ធិផលដែលរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាសម្រេចបានក្នុងការអភិវឌ្ឍVERIFY Andreeva platform បានកោតសរសើរចំពោះសមិទ្ធិផលដែលរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាសម្រេចបានក្នុងការអភិវឌ្ឍVERIFY និងបានសម្តែងការគាំទ្រចំពោះ platform MPTC និងបានសម្តែងការគាំទ្រចំពោះ ក្នុងការជំរុញ MPTC និងពង្រីកកម្មវិធីរបស់ ក្នុងការជំរុញ និងពង្រីកកម្មវិធីរបស់ VERIFY នៅកម្រិតតំបន់ VERIFY និងអន្តរជាតិ។
ភាគីទាំងពីរក៏បានផ្លាស់ប្តូរទស្សនៈស្តីពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការលើវិស័យសំខាន់ៗ នៅកម្រិតតំបន់ រួមមានបច្ចេកវិទ្យាឌីជីថល និងអន្តរជាតិ។
ភាគីទាំងពីរក៏បានផ្លាស់ប្តូរទស្សនៈស្តីពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការលើវិស័យសំខាន់ៗ ការអភិវឌ្ឍធនធានមនុស្ស រួមមានបច្ចេកវិទ្យាឌីជីថល អក្ខរកម្មឌីជីថល ការអភិវឌ្ឍធនធានមនុស្ស ការការពារកុមារតាមអ៊ីនធឺណិត អក្ខរកម្មឌីជីថល ការការពារកុមារតាមអ៊ីនធឺណិត សន្តិសុខសាយប័រ សន្តិសុខសាយប័រ និងការបង្កើតមាតិកាតាមអ៊ីនធឺណិត និងការបង្កើតមាតិកាតាមអ៊ីនធឺណិត និងបានបញ្ជាក់ជាថ្មីនូវការប្តេជ្ញាចិត្តក្នុងការពង្រឹងបន្ថែមទៀតនូវកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជិតស្និទ្ធរវាង MPTC និងបានបញ្ជាក់ជាថ្មីនូវការប្តេជ្ញាចិត្តក្នុងការពង្រឹងបន្ថែមទៀតនូវកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជិតស្និទ្ធរវាង MPTC និងអង្គការសហប្រជាជាតិនៅកម្ពុជា។ និងអង្គការសហប្រជាជាតិនៅកម្ពុជា។